jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۳۷۵   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جا گذاشتن شارژر گوشی همراه در خانه بسادگی فرد را دچار اضطراب می‌کند. حتی فکر کردن به آن نیز با خود استرس به همراه می‌آورد؛ اما فکرش را بکنید، به محض ورود به اتاق، گوشی‌تان شارژ شود. به این می‌گویند وای‌شارژ.

به گزارش تابناک، این تکنولوژی به معنای کنار گذاشتن سیم شارژر و پریز برق نیست، ولی می‌تواند نیاز به آنها را کاهش دهد. این دستگاه شبیه به دستگاه‌های تشخیص آتش سوزی در ساختمان هاست. تا زمانی که دستگاه‌های الکترونیکی شما در معرض این دستگاه باشد، شارژ می‌شود.

این محصول هنوز در دسترس نیست اما اولین فاز تبلیغاتی آن مطمئنا در سال 2018 به گوشتان خواهد رسید. وای‌شارژ هنوز در مرحله آماده سازی و تبلیغاتی است، ولی با وجود اضطرابی که همراه داشتن یک تلفن بدون شارژ به ما وارد می‌کند، مطمئنا در انتظار آن خواهیم بود.

بنا بر این گزارش، این محصول در سال 2017 از سازمان غذا و داروی آمریکا تائیدیه گرفت. بله سازمان غذا و دارو. در این باره باید گفت، هر چیزی که مربوط به هوا باشد، باید توسط این سازمان و کمیسیون ارتباطات مجلس نمایندگان آمریکا تائید شود؛ برای نمونه، امواج رادیویی تسهیل کننده بلوتوث و وای‌فای توسط این دو تائید شده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر