jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۲۶۱۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سالار غلامی در خصوص دعوت به بوکس حرفه‌ای گفت: حدود 20 روز پیش نامه‌ای از سوی سازمان لیگ حرفه‌ای جهانی برای من ارسال شد که با این مجموعه همکاری کنم.

بلافاصله این موضوع را با حسین نهرودی و همایون امیری در میان گذاشتم و با مشورت این عزیزان کارم را پیگیری کردم و خدا را شکر نامه برون مرزی را هم گرفتم و مشکلی برای حضور در آلمان ندارم. قرار است دهم آبان همراه مدیر برنامه‌هایم به برلین سفر کنیم و ملاقاتی با مسئولان سازمان لیگ حرفه‌ای جهانی داشته باشیم تا شرایط را برای حضور در کمپ تمرینی آنها بسنجیم.

ملی‌پوش بوکس ادامه داد: تا جایی که من اطلاع دارم برای نخستین بار از یک بوکسور ایرانی برای حضور در لیگ حرفه‌ای جهانی دعوت شده است. این یک شانس بزرگ برای من است و دوست ندارم آن را از دست بدهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر