jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۹۷۶۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سفیر جمهوری چک در ایران گفت: در حوزه کشاورزی و دامپروری و فرآوری تولیدات این حوزه نقاط قوت بسیاری داریم که می‌تواند زمینه ایجاد خط تولید بسته‌بندی و فرآوری این محصولات را در لرستان فراهم آورد.

جومپا افزود: کشور من با لرستان دارای قابلیت‌های مشترک در زمینه‌های کشاورزی، بسته‌بندی و فرآوری محصولات کشاورزی است و این مساله می‌تواند زمینه‌ساز همکاری‌ها و تعاملات آینده باشد. وی با برشمردن توانایی‌های جمهوری چک در زمینه تولید ماشین‌آلات و سیستم‌های پیشرفته استخراج معادن و متخصصان گفت: در حوزه کشاورزی و دامپروری و فرآوری تولیدات این حوزه نقاط قوت بسیاری داریم که می‌تواند زمینه ایجاد خط تولید بسته‌بندی و فرآوری این محصولات را در لرستان فراهم آورد. وی افزود: تلاش می‌کنیم سرمایه‌گذاران و گردشگران را برای سرمایه‌گذاری و آشنایی با لرستان ترغیب کنیم./ ایلنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر