یکی از عمده مشکلاتی که گریبان پی سی گیمرها را می گیرد، مبحث همیشگی حضور متقلبان و نقض شرایط عادلانه بازی های ویدیویی است؛ مسئله ای که تهدیدی همیشگی برای یکی از پرطرفدارترین عناوین جهان یعنی «کانتر استرایک» محسوب می شود.
کد خبر: ۱۰۰۴۱۶۴
تشخیص تقلب در بازی های ویدیویی با هوش مصنوعی

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجیاتو، به همین سبب روابط عمومی والو گزارش می دهد که پلتفرمی مبتنی بر هوش مصنوعی در دست توسعه است که توانایی تشخیص متقلبان از بازیکنان حرفه ای و با مهارت را دارد.

والود در پاسخ به اعتراضات گسترده بازیکنان مبنی بر جولان دهی متقلبان در کانتر استرایک تاکید می کند که روزانه میلیون ها گیم انجام می شود و گرفتن هکرها به هیچ وجه کار ساده ای نیست.

اما در سوی مقابل یک هوش مصنوعی که می تواند کار چندین پردازنده را به صورت همزمان انجام دهد، تا حد زیادی این فرآیند را تسهیل می کند.

گفتنی است نسخه اولیه پلتفرم مورد بحث در حال حاضر عملیاتی شده و بر وضعیت بازی نظارت می کند و گروه اجتماعی والو سعی دارد به طور مستقیم نتایج به دست آمده را بررسی نماید.

اگر این روش پاسخگو باشد و سربلند از مراحل اولیه آزمایشات بیرون بیاید، می تواند بستری فراهم گردد که عملاً بازیکنان سراسر جهان را از شر متقلبان و هکرها رها می سازد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها