jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۰۰۳۲۵۶   ۳۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۱۲:۱۹

سرویس استریم اینترنتی پلی‌استیشن Now سونی به کاربران اجازه می‌داد تا بازی‌های قدیمی پلی‌استیشن را بر روی اکثر دستگاه‌های شرکت سونی و حتی برخی از تلوزیون‌های‌هوشمند اجرا کنند. سونی امروز اعلام کرد که پشتیبانی از این سرویس را بر روی اکثر دستگاه‌ها قطع خواهد کرد و این سرویس از اواسط مرداد ماه تنها بر روی پلی‌استیشن 4 و پی‌سی اجرا خواهد شد.

سرویس Playstation Now از مرداد ماه تنها در اختیار کاربران پلی‌استیشن 4 و پی‌سی قرار می‌گیرد

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تک شات، به گفته‌ی سونی، از تاریخ ۲۴ مرداد ماه سال آینده، پشتیانی از سرویس پلی‌استیشن Now بر روی دستگاه‌های زیر قطع خواهد شد:

پلی‌استیشن 3
پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن تی‌وی
تمامی تلویزیون‌های براویا سونی تولید شده در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵
تمامی بلوری پلیر‌های شرکت سونی
تمامی تلویزیون‌های‌هوشمند شرکت سامسونگ

تلویزیون‌های تولید شده‌ی سونی در سال ۲۰۱۶ نیز در امان نیستند؛ سونی در اقدامی عجیب تصمیم دارد تا پشتیبانی از سرویس مورد بحث را در تاریخ ۱۳ اردیبهشت‌ماه برای تلویزیون‌های تولید سال ۲۰۱۶ نیز قطع کند. به‌هر‌حال، اگر شما از این سرویس استفاده می‌کنید بهتر است تمدید خودکار اشتراک سرویس پلی‌استیشن Now را قطع کنید تا دیگر اشتراک شما به صورت خودکار تمدید نشود.


مشخص نیست که علت اصلی قطع پشتیبانی از دستگاه‌های مذکور برای این سرویس چه بوده اما به گفته‌ی سونی، آن‌ها این اقدام را جهت افزایش تمرکز خود بر روی این سرویس بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و پی‌سی انجام داده‌اند تا بتوانند محتوای بیشتری را برای این دو پلتفرم بر روی این سرویس قرار دهند.


قطعا تعداد کاربران پلی‌استیشن 4 و پی‌سی بیشتر از تعداد کاربران دستگاه‌هایی است که سونی تصمیم دارد تا به پشتیبانی از آن‌ها خاتمه دهد. به‌هر‌حال شاید این اقدام سونی باعث شود تا سرویس پلی‌استیشن Now مورد توجه کاربران بیشتری قرار بگیرد و در نهایت، این سرویس پیشرفت بیشتری را داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر