jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۹۹۶۶۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۹

یک روز قبل از اینکه کی روش به پرتغال برود، سرمربی تیم ملی در طبقه سوم فدراسیون و مقابل دفتر یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که همواره در طول این سال‌ها کی‌روش با او هم مشکل داشته شروع به فحاشی می کند.

ادعای عجیب: فحاشی کی روش در فدراسیون!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روزنامه گل ، جالبی ماجرا زمانی است که یکی از خبرنگاران از طبقه سوم رد می‌شده که صدای فریادهای کی‌روش را می‌شنود. در حالی‌که دفتر مدیر فدراسیون فوتبال باز بوده، کی‌روش با صدای بلند بدترین الفاظ و ادبیات را به کار می‌برد تا این فرد را تحریک کرده تا با او درگیر شود.
اما مدیر باسابقه فدراسیون فوتبال از سناریوی ذهنی کی‌روش مطلع بوده و می‌دانسته که سرمربی تیم ملی این کارها را می‌کند تا یک نفر با او درگیر شود و همین درگیری‌ را بهانه‌ای کند برای بیان این ادعا که در ایران امنیت ندارد. برای همین این فرد از دفترش بیرون نمی‌آید تا فحاشی‌های کی‌روش تمام شود. البته شنیده می‌شود این ماجرا به گوش تاج رسیده و او هیچ واکنشی به رفتار کی‌روش نشان نداده است.
همه این اتفاقات در حالی رخ داده که از وزارت ورزش و نزدیکان مسعود سلطانی‌فر خبر می‌رسد وزیر هم تمام رفتارهای چند وقت اخیر کی‌روش را رصد کرده اما به‌خاطر اتفاقات گذشته و رفتارهای محمود گودرزی در قبال کی‌روش که باعث شده بود برای دولت روحانی هزینه در پی داشته باشد، سکوت کرده است تا انتخابات سال 96 به پایان برسد.
با این حساب آنچه که این منبع نزدیک به وزیر از آن صحبت می‌کند، اگر واقعیت داشته باشد باید تمام فحاشی‌ها و رفتارهای زشت و زننده کی‌روش را تا خرداد ماه تحمل کنیم. چون انتخابات ریاست‌جمهوری از همه چیز مهم‌تر است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر