jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۹۸۷۲۲   ۱۸ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۸:۱۹

به نظر می رسد محسن بنگر به خاطر اشتباهی که مرتکب نشده هم از قلعه نویی و هم از هواداران تراکتور ناسزا شنید!

چه کسی مقصر گل اول پرسپولیس بود؟ (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، یک جای گیری مناسب از سوی بازیکنان تراکتورسازی می توانست گل نخست پرسپولیس به تراکتور را که از سوی مهدی طارمی به ثمر رسید تبدیل به آفساید کند اما این اتفاق نیفتاد. در واقع عدم جاگیری مناسب هادی محمدی باعث باز شدن دروازه تراکتورسازی شد این در حالی است که هواداران و قلعه نویی محسن بنگر را مقصر گل مهدی طارمی می دانند.

اما واقعیت این است که روی گل اول پرسپولیس که با فرار مهدی طارمی از تله آفساید مدافعان تراکتورسازی به دست آمد هادی محمدی آفساید را پر کرد و محسن بنگر نقشی در این صحنه نداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آپارتمان داوری
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
كمك داور !
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر