نمایشگاه الکامپ تهران (Elecomp) مهم ترین رویداد فناوری اطلاعات ایران

معرفی نمایشگاه کامپیوتر و الکترونیک ایران ۹۵

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بخش خصوصی می تواند در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به بازار صادراتی کشورهای عراق، افغانستان و بعضی کشورهای آسیایی مرکزی تسلط پیدا کند.
کد خبر: ۹۹۲۵۳۳
آماده صادرات فناوری‌های ارتباطات به عراق و افغانستان هستیم

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، غلامحسین شافعی امروز در نشست صبحانه کاری فعالان اقتصادی با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد : رهبر معظم انقلاب به توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید فراوانی دارند و ظرفیت ها و قابلیت های کشور در این زمینه بالاست.

وی با بیان اینکه ظرفیت های پیش روی کشور در حوزه ict با توجه به جغرافیای ایران و نیاز کشورهای منطقه بالا است گفت : امیدواریم با توجه جدی وزارت ارتباطات از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در داخل و خارج از کشور استفاده بیشتری از این بخش انجام شود.

شافعی اظهار داشت: بخش خصوصی می تواند در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به بازار صادراتی کشورهای عراق، افغانستان و بعضی کشورهای آسیایی مرکزی تسلط پیدا کند و حرف قابل توجهی برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه نقطه شروع همکاری بین بخش خصوصی و دولتی در ict است تاکید کرد : ظرفیت های اتاق بازرگانی ایران در این زمینه قابل توجه بوده و آماده همکاری در این باره هستیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ژاله
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
۰
۰
هر چی كه هر جا نشد بفروشیم آخرش به افغانستان می‌فروشیم. ایران چین اول برای افغانستان!
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
۰
۰
چرا كشورهای درب و داغون رو انتخاب كردید برای صدور فناوری اونا امنیت ندارند فناوری به چه كارشون میاد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
۰
۰
مافن آوری ارتباطی روازامریكاوپاكستان می خریم خیلی متشكر.فقط به پناهنده هااجازه بده یك سیمكارت بخرن

نیازمندی ها