استقلال نباید تحت تاثیر نام «ژاوی» باشد

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال که سابقه حضور در فینال آسیا با این تیم را دارد گفت: بازیکنان استقلال باید بدانند که با تیم السد بازی دارند نه با بازیکن سابق بارسلونا.
کد خبر: ۹۷۹۳۴۶
استقلال نباید تحت تاثیر نام «ژاوی» باشد

به گزارش جام جم آنلاین، رضا حسن زاده در گفتگو با مهر در خصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و انجام بازی پلی آف بین استقلال و السد قطر گفت: تیم قطری یکی از بهترین تیم های باشگاهی قاره آسیاست و من به جرات می‌گویم این بازی سخت تر از بازی‌هایی خواهد بود که استقلال در مرحله گروهی پیش رو دارد. یعنی اگر استقلال از سد السد بگذرد که باید این کار را بکند، حضور در مرحله گروهی مسابقات ساده تر خواهد بود.

حسن زاده که خود سابقه حضور در ۳ فینال آسیا با تیم استقلال را دارد اظهار داشت: استقلال همیشه در آسیا موفق بوده. نام استقلال در آسیا یک وزنه است و آسیا روی استقلال حساب ویژه‌ای باز می‌کند. بهرحال این تیم از تیم های پر افتخار قاره کهن است و اعتبار خاصی در مسابقات بین قاره‌ای دارد.

وی افزود: استقلال نباید تحت تاثیر نام ژاوی قرار بگیرد. البته ژاوی بازیکن بسیار بزرگی است که حتی بازی کردن مقابل این بازیکن هم می تواند برای هر فوتبالیست آسیایی و هر باشگاهی یک افتخار باشد. اما بچه های ما باید این را بدانند که با تیم السد بازی دارند نه با ژاوی.

مدافع پیشین استقلال اظهار داشت: حسن این بازی در این است که در تهران انجام می شود و تیم السد می تواند تحت تاثیر هواداران استقلال قرار گیرد. من یقین دارم که هواداران استقلال از این بازی استقبال خوبی بعمل خواهند آورد.

مدافع پیشین آبی‌ها اضافه کرد: البته این بازی از نظر شخصی برای خود منصوریان هم یک بازی بزرگ است. یک بازی مرگ و زندگی. این بازی می تواند ضامن سالها حضور منصوریان در استقلال باشد و من امیدوارم استقلال برنده این بازی بزرگ باشد. بازی که می تواند مسائل انگیزشی در استقلال را تقویت کرده و حتی این تیم را به کورس قهرمانی لیگ هم بازگرداند.

پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: البته امیدوارم که این قرعه کشی و بازی استقلال مقابل السد باعث نشود که منصوریان و تیمش از دیدار حساسی که این هفته با پدیده دارند غافل شوند. چون این بازی هم در نوع خودش یک بازی حساس برای استقلال است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها