jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۶۳۹۷   ۱۷ آذر ۱۳۹۵  |  ۲۰:۳۵

راننده پراید شیطان‌ صفت بازداشت شد

آزار و اذیت سه زن در پوشش مسافرکشی

۲

«سوار بر پراید شدم؛ در بین راه راننده به بهانه ترافیک مسیرش را عوض کرد و مرا به محلی خلوتی برد؛ در آنجا به وی اعتراض کردم که وی با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت پول و طلاهایم متواری شد.»

آزار و اذیت سه زن در پوشش مسافرکشی

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، 10 روز پیش زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس آگاهی اظهار داشت توسط راننده پرایدی مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته است، وی درباره جزئیات این پرونده به مأموران گفت: اوایل شامگاه گذشته (شب حادثه) در جنوب پایتخت برای رفتن به منزلمان منتظر تاکسی بودم که خودروی پرایدی مقابلم ایستاد؛ چون راننده آن چهره موجهی داشت و گمان کردم مسافرکش است سوار پراید شدم؛ در بین راه راننده به بهانه ترافیک مسیرش را عوض کرد و مرا به محلی خلوتی برد، در آنجا به وی اعتراض کردم که وی با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت پول و طلاهایم متواری شد.

پس از ثبت این شکایت تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای بازداشت متهم این پرونده دست به کار شدند و در ابتدای تحقیقات تصویر متهم توسط شاکی پرونده چهره‌نگاری شد.

در ادامه بررسی ها مشخص شد دو زن دیگر نیز به همین شیوه مورد سرقت و آزار و اذیت قرار گرفته‌اند و پرونده آنها نیز در دادگاه کیفری استان تهران و دادسرای ناحیه 34 تهران در دست بررسی است.

با به دست آمدن اطلاعات از دو پرونده دیگر، تصویر چهره‌نگاری شده از متهم فراری به رؤیت دو شاکی دیگر درآمد و آنها نیز متهم را شناسایی کردند.

با کشف این سرنخ، کارآگاهان در گام بعدی به سراغ تصاویر متهمان سابقه‌دار در اداره آگاهی رفتند و با تطبیق چهره سایر متهمان و تصویر چهره‌نگاری شده از متهم این سه پرونده، هویت متهم با نام شایان شناسایی شد.

سرانجام با شناسایی شایان، کارآگاهان سراغ محل زندگی وی رفتند و روز گذشته موفق به بازداشت شایان شدند.

پس از بازداشت شایان، وی با سه شاکی پرونده آزار و اذیت و سرقت، مواجه حضوری شد و شاکیان متهم را شناسایی و اعلام کردند که توسط شایان مورد آزار و اذیت و سرقت قرار گرفته‌اند، این در حالی است که شایان با انتقال به دادسرای امور جنایی تهران منکر سرقت و آزار و اذیت زنان جوان بود؛ سرانجام متهم پرونده با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نازی
Estonia
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
بخدا در ملاعام اعدام كنین كه زنان جامعه مون بتونن با امنیت زندگی كنن و بدونن كه لكه دار كردن دامنشون به این آسونیا پاك نمیشه
۰
۰
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
این اشغال كفتار باید اعدام شود كه به ناموس مردم تعرض كرده با اینكه میدانند جرم اینكار اعدام است باز هم دست از كارهاشون بر نمیدارند ودرس عبرتی براشون نمیشه. خدا خودش اصلاح شون كنه.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها