jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۹۷۰۲۱۶ ۲۹ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۹

بهنوش بختیاری بازیگر کشور که یکی از فعالان شبکه های اجتماعی نیز است عکسی از حضورش در منزل آمنه بهرامی، قربانی اسیدپاشی در اینستاگرامش منتشر کرد و دلنوشته زیبایی برای او نوشت.

افتخار من تویی نه آن دوست زیبایی که به دوتا سکانس همه را میفروشد! + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، بختیاری نوشت:

منزل آمنه بهرامی...دوست عزیزمن...که با همون صورت اسید پاشیده مهربانت...بسیار بسیار زیباتر از خوش صورتان اطرافم...جلوه میکنی...چون پوک و توخالی و پرادعا و تهمت زن و بدذات نیستی...تو یه قلب داری که انقدر زیباست که نه تنها اسید..بلکه آتشفشان هم حریفش نمیشود...تو انقدر فضیلت انسانی و سوادوشخصیت و ادب اجتماعی داری که وقتی باهات حرف میزنم....آثار اسیدی نمیبینم....تو ثابت کردی که زیبایی زن اول در قلبش باید هویدا شود....که اگر قلب زنی زیبا نبود....هیچ آرایش و عمل و پروتز و عشوه شتری او را زیبا نخواهد کرد....برایت دعا میکنیم که جراحیهای بعدی ات به سلامت انجام شود....وخوشحالم که فیلم مستند احمد عبدالهیان به زودی پخش خواهد شد و ما برای بار هزارم خواهیم فهمید که نیروی شر همیشه در جهان بوده وهست......که جواب نه دادن به یک پسر چه عقوبتی داشت...که چقدر باید مواظب رابطه های بی اساس بود...صورت ومری وریه معده و نای و تمام گوارشت سوخت...دلت سوخت.....خانوادت سوختن.....اما تو شیرزن بازهم بخشیدی....دوست من تو افتخار منی...نه آن دوست زیبایی که به دوتا سکانس همه رامیفروشد....نه آن دوست به ظاهردوستی که خود وجودش....اسید است....وبا تهمتهاش به روح دیگران اسید میپاشد..... امام حسین به آمنه من قرار وارامش بده....وبه من نیروی قدردانی از رفقای نابم......اربعین حسینی را تسلیت میگویم.......یا حسین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر