jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۹۰۵۲   ۲۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نشریه اسپرت چاپ کاتالونیا ادعای اخیر روزنامه مادریدی مارکا درباره عدم تمایل مسی به تمدید قراردادش با باشگاه بارسلونا را تأیید کرد.

این نشریه حامی باشگاه بارسلونا با انتشار گزارشی اختصاصی و محرمانه اعتراف کرده که مدیران بارسلونا در تلاش هستند مسی را متقاعد کنند قراردادش را تمدید کند. در حالی که هنوز نتوانسته‌اند به هدف خود برسند. باشگاه بارسلونا می‌داند که شاید بودجه‌ای در حدود 48 میلیون یورو برای تأمین حقوق درخواستی مسی در هر فصل کافی نباشد، بلکه باید به او امتیازات دیگری مانند ضمانت ماندن در باشگاه پس از آویختن کفش‌هایش برای مدتی طولانی، بدهد. در حال حاضر هیچ کسی جز خود مسی نمی‌داند که او چه تصمیمی برای آینده‌اش دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر