Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۹۶۳۳۳۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۸:۱۶

کارگر اخراجی پیتزافروشی برای وصول طلب 150 هزار تومانی از کارفرمایش، دست به انتقامگیری عجیبی زد. او و همدستانش با سفارش پیتزا، یکی از کارگران را به محلی خلوت کشانده و از او اخاذی کردند.

انتقامگیری عجیب از مرد پیتزافروش

به گزارش جام‌جم، روز‌های پایانی مهر امسال مردی جوان با ماموران کلانتری 156 افسریه تماس گرفت و از سه مرد به اتهام سرقت اموالش شکایت کرد.

ماموران، شاکی را برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل کردند که وی اظهار کرد: یک سال است که در پیتزافروشی کار می‌کنم. از چند ماه پیش به یک پیتزافروشی در افسریه آمدم. یک ساعت پیش مردی با مغازه تماس گرفت و سفارش چهار عدد پیتزا و نوشابه داد. بعد از آماده شدن سفارش او، راهی آدرس موردنظر در بلوار ابوذر شدم.

وی ادامه داد: با موتورم در حرکت بودم تا نشانی خانه سفارش‌دهنده را پیدا کنم که ناگهان مردی از داخل کوچه بیرون آمد و صدایم زد و مدعی شد که او سفارش پیتزا داده است. به سمتش رفتم و پیتزاها را به وی دادم. وقتی پول پیتزاها را خواستم، او گفت پول این پیتزاها را نمی‌دهم. زمانی که به او اعتراض کردم، گفت پشت سرت را نگاه کن. زمانی که سرم را چرخاندم، با دو مرد جوان روبه‌رو شدم که چاقو و قمه به دست داشتند.

شاکی افزود: آن دو مرا به مرگ تهدید کردند و بعد از بازرسی بدنی، دو گوشی تلفن همراه، 700 هزار تومان پول و انگشترم را سرقت کردند.

همزمان با شکایت این مرد و تشکیل پرونده قضایی در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده برای دستگیری سه سارق فراری در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. ماموران در جست‌وجوی سارقان بودند تا این‌که با بررسی تلفن یکی از سارقان که پیتزاها را سفارش داده بودند، توانستند تصویر او را در تلگرام به دست بیاورند. زمانی که تصویر او را به مالباخته نشان دادند، این فرد را به عنوان یکی از سارقان معرفی کرد.

در ادامه تحقیقات، مالک خط تلفن شناسایی و معلوم شد متعلق به یک زن میانسال است. او به پلیس آگاهی فراخوانده شد و گفت، این خط در اختیار پسرم است.

این جوان با دستور قضایی بازداشت و دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 34 تهران منتقل شد.

متهم جوان به بازپرس علی وسیله ایرد موسی گفت: دوستم در پیتزافروشی شاکی مشغول کار بود. مدتی بعد با کارفرمایش به مشکل خورد و اخراج شد، اما 150 هزار تومان از وی طلب داشت که مرد کارفرما حاضر به پرداخت این مبلغ نبود. دوستم هم تصمیم گرفت نقشه این سرقت را طراحی کند تا از این طریق طلبش را از کارفرما بگیرد.

وی ادامه داد: آن شب او از من خواست که با پیتزافروشی تماس بگیرم و پیتزا سفارش دهم. شاکی که آمد، من پیتزاها و نوشابه‌ها را از وی گرفتم و دوستم و مردی که همراه او بود، پیک موتوری را تهدید کرده و پول و اموالش را دزدیدند. همه اموال در اختیار دوستم است و به من و مردی که همراهش بود، پولی پرداخت نکرد. با اعتراف وی، او روانه بازداشتگاه پلیس شد و جست‌وجو برای دستگیری دو مرد فراری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۴:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
واقعاكه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر