jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۵۴۳۸۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۹

برای مدت کوتاهی به نظیر می رسید که سامسونگ از طوفان به پا شده به خاطر باتری گلکسی نوت۷ عبور کرده بود، اما حالا دوباره همه چیز از اول شروع شده است.

انگلستان هم ورود گلکسی نوت ۷ به پروازهایش را ممنوع کرد

به گزارش جام جم آنلاین از کلیک، به خاطر آتش گرفتن دستگاهی دیگر، سازمان حمل نقل هوایی بریتانیا هم حالا از ورود گلکسی نوت۷ به خطوط مختلف خود جلوگیری می کند.

با وجود این که این گوشی نقدهای مثبتی را دریافت کرد و با فروش اولیه قدرتمندی همراه بود، اما حالا نوت۷ در حال تبدیل شدن به بزرگ ترین فاجعه سامسونگ است، البته اگر از همین حالا این لقب را به آن ندهیم. فراخوان بازپس گیری بیش از ۲میلیون واحد از این گوشی در سطح جهانی به اندازه کافی بد است. در همین حال، سرویس پست سلطنتی بریتانیا هم اعلام کرد که بسته هایی را که حوای گوشی گلکسی نوت۷ باشد را بارگیری نخواهد کرد.

ظاهرا پست سلطنتی بریتانیا کارمندان خود را موظف کرده است که ابتدا در مورد محتوای بسته های الکترونیک جست و جو کرده و پس از آن که متوجه شدند بسته حاوی گوشی گلکسی نوت۷ نیست، اجازه بارگیری آن را صادر نمایند. بر اساس گزارش AndroidAuthority، حتی برخی ادارات پست پا را فراتر گذاشته و تمام دستگاه های سامسونگ را پس می زنند و اجازه ارسال آن ها را صادر نمی کنند، با وجود این که این کار بخشی از دستورالعمل رسمی نیست. در واقع، اگر مشتری بخواهد طبق فراخوان اعلام شده توسط سامسونگ، گوشی را پس بفرستد، باید راه دیگری را پیدا کند.

این اولین باری نیست که از ورود گلکسی نوت۷ به هواپیما جلوگیری می شود و در طول چند هفته گذشته شاهد ممنوعیت ورود این گوشی به خطوط هوایی مختلف بودیم. به تازگی هم خطوط هوایی کروز از سوار شدن مسافران با گوشی گلکسی نوت۷ به هواپیماهایش جلوگیری می کند. این روش ناشیانه فقط نشان می دهد که چگونه افراد می توانند حرف های غلط و اشتباه را از روی ترس دنبال کنند. از طرفی، حالا که دو پرچم دار اپل و گوگل که به تازگی منتشر شده اند و از رقبای جدی و همیشگی سامسونگ می باشند، فرصت خوبی یافته اند تا سهم بازار این شرکت را به نفع خود به تغییر درآورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر