jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۶۹۱۲   ۲۹ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس هیات بدوی انتظامی سازمان نظام پزشکی با اشاره به این‌که تاخیر در عمل جراحی دوم با توجه به شرایط کلینیکی و پاراکلینیکی قصور پزشک معالج مرحوم کیارستمی بوده است گفت: علت مرگ مرحوم کیارستمی در فرانسه را نمی‌دانیم، بنابراین در این رابطه نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم.

به گزارش فارس، ایرج خسرونیا در جلسه نهایی برای اعلام رای پرونده کیارستمی که با حضور دو وکیل خانواده مرحوم کیارستمی و جمع زیادی از پزشکان در سازمان نظام پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: 30 کارشناس مجرب جهت بررسی این پرونده دعوت شده‌اند و اظهارنظرهای خود را در این زمینه اعلام کرده‌اند.

وی با اشاره به کیفرخواست پرونده مرحوم کیارستمی عنوان کرد: تاخیر در عمل جراحی دوم با توجه به شواهد پاراکلینیکی و کلینیکی بیمار صورت گرفته و این مساله عوارض بعدی را برای ایشان پدید آورده است. بنابراین این مساله قصور پزشکی به‌شمار می‌رود.

خسرونیا تاکید کرد: نوشتن شرح حال با اظهار شفاهی پزشک معالج در مورد عمل اول مغایرت دارد و این مساله قصور انتظامی است.

وی اظهار کرد: جراح مرحوم کیارستمی روزانه وی را ویزیت ‌کرده است، ولی با این وجود سیر بیماری نوشته نشده و این مساله نیز نوعی قصور است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر