jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۹۴۳۵۷۶   ۲۰ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۹:۰۳

با اینکه تیم والیبال بانوان ایران از رسیدن به جمع چهار تیم برتر جام باشگاه های آسیا بازماند اما تعریف و تمجید رسانه های خارجی از این تیم ادامه دارد.

خبرگزاری فیلیپین: این دخترهای ایرانی بی نظیرند

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم والیبال بانوان ایران روز گذشته مقابل تیم آلتای قزاقستان شکست خورد و حالا باید برای مقام پنجمی تا هشتمی بجنگد.

در روزهای اخیر دختران والیبالیست ایرانی بارها مورد توجه رسانه ها و نشریات جنوب شرق آسیا قرار گرفتند. خبرگزاری فیلیپین که پیش از این والیبال بانوان ایران را مورد تعریف و تمجید قرار داده بود بار دیگر درخشش بازیکنان ایرانی را زیر ذره بین برد و نوشت که دختران والیبالیست ایرانی بی نظیرند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران با نام بانک سرمایه در رقابت های جام باشگاه های آسیا شرکت کرد. این تیم باید پس از پایان این رقابت ها به ویتنام برود تا در رقابت های جام کنفدراسیون والیبال آسیا شرکت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر