jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۴۱۶۹۶   ۱۵ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۱

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی:

حوزه واکسن سازی به خبرنگار تخصصی نیاز دارد

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تربیت خبرنگاران تخصصی در حوزه های مختلف سلامت، به خصوص تولید سرم و واکسن سازی را ضروری دانست.

حوزه واکسن سازی به خبرنگار تخصصی نیاز دارد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت، دکتر حمید کهرام در بازدید مدیران، تهیه کنندگان، گزارشگران و گویندگان شبکه رادیویی سلامت از موسسه رازی، ضمن قدردانی از حضور فعالان رسانه ای و معرفی تاریخچه و جایگاه این موسسه بر لزوم معرفی هر چه بیشتر جایگاه مهم این موسسه در تامین سلامت جامعه از سوی اصحاب خبر و رسانه تاکید کرد.

رئیس موسسه رازی در ادامه بیان کرد: موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با قریب به 90 سال سابقه فعالیت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز علمی و تحقیقاتی کشور است.

کهرام با اشاره به اینکه موسسه رازی مجموعه ای بی نظیر در خاورمیانه و کم نظیر در جهان است، اظهار کرد: موسسه رازی همچون گوهر ناشناخته است و مردم کشورمان اطلاعات کمی از فعالیت های حیاتی این مجموعه مهم در تامین سلامت مردم دارند.

وی با اشاره به ضرورت حضور خبرنگاران تخصصی در حوزه تحقیق و تولید واکسن افزود: خبرنگاران تخصصی با اشراف کامل به مسائل حوزه خود، نقش موثری در اطلاع رسانی درست دارند.

کهرام اظهارکرد: موسسه رازی مجموعه ای بی نظیر در خاورمیانه و کم نظیر در جهان است. همچنین با توجه به اهمیت حیاتی موسسه رازی در تامین سلامت جامعه، از اصحاب رسانه خواست با حضور تاثیر گذار خود، یاریگر این موسسه ملی در انجام رسالت خطیر خود باشند.

رسانه های تخصصی به حل چالش های حوزه های مختلف کمک می کنند

مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت نیز در جریان بازدید جمعی از فعالان رسانه ای رادیو سلامت از موسسه رازی در نشستی صمیمانه با رئیس این موسسه، ضمن قدردانی از نقش موسسه رازی در حفظ سلامت جامعه گفت: تمام کسانی که در این شبکه تخصصی فعالیت رسانه ای دارند، دغدغه سلامت و آسایش هموطنان عزیزمان را دارند و آمادگی دارند در جهت طرح تحول سلامت و حمایت از تحقیقات و تولیدات ملی در این زمینه گام بردارند.

وی مشارکت در اطلاع رسانی را موضوعی مهم دانست و با اشاره به ظرفیت فراوان رسانه ها گفت که به کمک رسانه ها و شبکه های تخصصی، حل مسائل و چالش های حوزه های مختلف ساده تر و راحت تر است.

ابراهیم صابری نژاد دریافت و انتقال صحیح اخبار را موضوعی مهم خواند و افزود: رسانه، پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است و زمانی می تواند موثر باشد که اطلاعات به روز از نتیجه تحقیقات و تا از مراکز تحقیقاتی و تولیدی دریافت کنند تا با طراحی مطلوب به مخاطبان عزیز انتقال دهد.

مدیر گروه اجتماعی رادیو سلامت در پایان بر آمادگی کامل این شبکه رادیویی برای ایجاد تعامل دو سویه با موسسه رازی تاکید و اظهار کرد: تمام قد برای اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های این موسسه بزرگ اعلام آمادگی می کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها