jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۰۶۳۸ ۱۳ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۳

این هفته سامسونگ عرضه گلکسی نوت ۷ را به علت گزارش‌های متعدد مبنی بر انفجار در حین شارژ برای اپراتورهای کره جنوبی ، به حالت تعلیق درآورد.

فروش گلکسی نوت ۷ به علت انفجار متوقف شد!

به گزارش جام جم آنلاین از آی تی رسان ، گزارش‌های مبنی بر خرابی دستگاه‌های گلکسی نوت ۷ از تاریخ ۳ شهریور یعنی تنها ۵ روز از شروع ارایه رسمی آن، در اینترنت منتشر شد و به نظر می‌رسد که سامسونگ این وضعیت را جدی‌تر از حالت واقعی در نظر گرفته است.

اگرچه فروش گلکسی نوت ۷ نسبت به گلکسی S7 بیشتر بود (فروش بیش از ۴۰۰ هزار دستگاه از ۲۹ مرداد در کره جنوبی) ولی این فبلت پرچمدار قدرتمند به دستگاهی غیر قابل اعتماد از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نسبت به برادر کوچک‌تر خود تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر