jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۳۴۹۸۸   ۳۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۶:۱۷

مسافران قطار از این پس می‌توانند بلیت خود را به شکل اینترنتی مسترد کنند و مبلغ بلیت را به صورت اعتباری جدید در خریدهای آینده خود استفاده کنند.

استرداد اینترنتی بلیت قطار ممکن شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، یکی از شرکت‌های حمل و نقل ریلی اعلام کرده در راستای افزایش خدمات به متقاضیان سفر با قطارها، امکان استرداد اینترنتی بلیت‌ها را فراهم می‌کند.

سعید رهنما، مدیر بازاریابی و فروش شرکت رجا با اعلام این خبر گفت: به زودی امکان استرداد بلیت در کاربری اینترنتی فروش بلیت قطارهای رجا فعال و مبلغ استرداد به صورت اعتبار خرید در کاربری اینترنتی مشتریان شارژ خواهد شد. استرداد و دریافت خسارت در کاربری اینترنتی خریدار بلیت بر اساس کد استرداد که به شماره همراه مسافر ارسال خواهد شد، انجام می‌شود.

وی تأکید کرد: با راه‌اندازی این برنامه، متقاضیان حتما در زمان خرید بلیت باید شماره تلفن همراه خود را به صورت دقیق ثبت کنند در غیر این صورت مسئولیت عواقب ناشی از ثبت اشتباه شماره تلفن همراه و نشر اطلاعات شخصی، با شخص مسافر خواهد بود و از این رو مسافران پیامک‌های ارسالی از سامانه فروش را که حاوی اطلاعات بلیت خریداری شده آنهاست تا پایان سفر نگه‌داری کنند.

رهنما خاطرنشان کرد: اطلاعات ارسالی از طریق سامانه‌ فروش برای مسافر شامل: سریال بلیت در زمان خرید یا کد استرداد در زمان استرداد بلیت، کاملا شخصی و محرمانه بوده و از در اختیار قراردادن این اطلاعات به شخص ثالث باید خودداری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر