جمشید مشایخی و همسرش گیتی رئوفی مهمانان برنامه «خندوانه» در روز میلاد امام هشتم بودند.در این برنامه گیتی رئوفی از زندگی مشترکش با جمشید مشایخی و اتفاق‌های بانمکی گفت که در زندگی‌شان پیش می‌آید.
کد خبر: ۹۳۲۹۵۵
خاطره جمشید مشایخی از آهنگسازی پسرش

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، جمشید مشایخی در سری اول «خندوانه» مهمان برنامه رامبد جوان بود. در آن برنامه در یک آیتم ضبط شده،دوربین «خندوانه» به خانه مشایخی رفت و با همسرش گیتی رئوفی حرف زد.همسر جمشید مشایخی در آن برنامه در گفت‌وگو با دوربین برنامه با ذکر خاطرات شیرینی تماشاگران برنامه را با حال و هوای شخصی بازیگر کارکشته سینما و تلویزیون ایران آشنا کرد.

همان برنامه شیرین سری اول «خندوانه» باعث شد مردم در یادشان بماند و رامبد جوان این بار از جمشید مشایخی و همسرش دعوت کند که به برنامه بیاید. در این برنامه هم گیتی رئوفی از زندگی اش با جمشید مشایخی گفت و لحظات شیرینی را برای حاضران در استودیو و تماشاگران تلویزیونی ساخت.
گیتی رئوفی گفت:«هر کسی قلقی دارد و من بهتر از هر کسی در دنیا قلق جمشید را می‌دانم. مثلا می خواهیم به خانه کسی برویم که او دوست ندارد و من دوست دارم.ابتدا شروع می کنم از طرف مقابل جلوی جمشید بد گفتن.در این قضیه هم افراط می‌کنم.به طوری که جمشید به من می‌گوید اینجور‌ها هم که می‌گویی نیست. در نهایت ماجرا به شکلی می‌شود که جمشید اصرار می‌کند به خانه طرف برویم.»

جمشید مشایخی هم از خاطره موسیقی‌دان‌ شدن پسرش گفت:«من مخالف این بودم که پسرم به سمت موسیقی برود.خودش اصرار داشت،به طوری که تمام آهنگهای بتهوون را حفظ بود.بعد که این علامت‌ها را دیدم به او گفتم اگر می‌خواهی موسیقی یاد بگیری برای اینکه در مجالس استفاده کنی من اجازه نمی‌دهم.اما اگر می خواهی تا آخر موسیقی را ادامه دهی برو.»

بر اساس این گزارش، نادر مشایخی پسر جمشید مشایخی از موسیقی‌دان‌های برجسته ایرانی در سطح بین المللی است که تحصیلات خود را در وین به پایان رساند.

جمشید مشایخی و همسرش از این خرده خاطرات در برنامه «خندوانه» یکشنبه شب زیاد تعریف کردند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
كاربر
-
۰۸:۳۲ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
برنامه فوق العاده زیبا ولذت بخشی بود.همیشه سلامت وشاد باشن دركنار هم
مرتضی
-
۱۸:۲۳ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
در برنامه خندوانه كه بسیارعوامل آن و اقای جوان زحمت میكشند آقای جوان گرچه در ابتدای برنامه جلوی آقای مشایخی سرتعظیم فرود آورد اما در حال و هوای گفتگو با ایشان و همسر شان متاسفانه سهوا بعضی مواقع رعایت بزرگتری ایشان را نكرد و اقای مشایخی را با ضمیر مفرد و جمشید خطاب كرد كه باید گفت آقای جوان اگر همسر آقای مشایخی ایشان را جمشید و- تو -خطاب می كند خب همسرش هست شما نمیتوانید انگونه ایشان را خطاب كنید مخصوصا جلوی همسرشان - برای یك مرد نارحت كننده است .اگرچه ایشان از روی بزرگواری به روی خودش نمی آورد . این را گفتم كه برای بچه ها بد آموزی نداشته باشد. ببخشید از باب تذكر بود .با تشكر از برنامه خوب خندوانه و آقای جوان انشاءالله موفق باشند

نیازمندی ها