jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۹۲۷۴۳۶   ۱۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۲۹

چقدر بد که پس از یک تراژدی به جای اینکه اطرافیان دلداری ات بدهند تو را فراموش کنند و اجازه دهند به حال خود رها شوی.

در انتظار بازگشت میترا شعبانیان

جام جم آنلاین - این روزها وقتی به عکس های میترا شعبانیان نگاه می کنیم دلمان می گیرد، بانویی که وقتی با او صحبت می کردیم انگیزه و اقتدار در کلامش موج می زد اما از روزی که در یک سانحه تلخ رانندگی پسرش را از دست داد دنیایش زیر و رو شد. سرمربی سابق تیم ملی والیبال بانوان و یکی از باسابقه ترین مربیان تاریخ والیبال ایران پس از این حادثه تلخ رانندگی به لاک خود فرو رفت و تا مدت ها از او خبری نداشتیم. پس از آن شعبانیان و فعالیت هایش در والیبال به مصاحبه ها و اظهارنظرهای کارشناسی در رابطه با حوزه والیبال بانوان خلاصه می شد. اما دیگر میترا را به عنوان سرمربی در کنار زمین ندیدیم. بانویی که استعدادهای زیادی را به والیبال بانوان معرفی کرد و بانویی که نقش زیادی در پیشرفت این رشته ورزشی داشت اکنون خانه نشین است. شاید خودش تمایلی برای فعالیت نداشته باشد اما همین هم که سراغی از او نمی گیرند اصلا شایسته نیست.

میترا شعبانیان از معدود زنانی در ورزش کشور بود که برای برعهده گرفتن ریاست یک فدراسیون مهم ورزشی دورخیز کرد. این اتفاق در مجمع انتخاباتی ریاست چهار سال پیش اتفاق افتاد و میترا شعبانیان تنها کاندیدای زن آن دوره لقب گرفت.

شعبانیان واقعا قصد ریاست و مدیریت بر والیبال را داشت هر چند در نهایت وقتی دید کوچک‌ترین شانسی برای کسب آرا ندارد به نفع محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کنار رفت.

به هر حال او صریح حرف می زند و منتقدی تمام عیار برای مشکلات والیبال بانوان به شمار می رود، بانویی که حضورش اکنون در والیبال بانوان ضروری به نظر می رسد.

در حالی که همه نگاه ها در والیبال بانوان به سمت مایدا چچیچ سرمربی اسلوونیایی تیم ملی بانوان است به نظر می رسد افرادی مثل میترا شعبانیان فراموش شده اند، بانویی که وقتی چهره در هم شکسته و خسته او را به دلیل فقدان فرزندش می بینیم کلی دلمان می گیرد. به هر حال منتظر بازگشت خانم منضبط و استعدادیاب والیبال می مانیم....

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مریم جوادی
-
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
از اینكه اسطوره های خاص را به راحتی از دست میدهیم متاسف میشوم و از مسئولین تقاضای پیگیری دارم
۰
۰
حمیرا عظیم دوست
-
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
من كسی به جز میترا شعبانیان را لایق والیبال بانوان نمیدانم او دنیایی از تجربه اقتدار مدیریت و لیاقت است ما منتظر او میمانیم
۰
۰
مریم عظیم دوست
-
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
میترا شعبانی سرشار از قابلیت و تجربه و استعداد و مدیریت است و كسی جز او را نمی پذیریم
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر