jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۱۵۹۱۱ ۰۲ تير ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۸

حوض نقره به بیان شیوه های روایت در سینمای معناگرا می پردازد.

نقد فیلم بارکد در رادیو ایران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه رادیویی ایران، برنامه حوض نقره به تهیه کنندگی ریحانه یزدان دوست و اجرای مهرناز فقیهی، جمعه ساعت 15:00 از رادیو ایران پخش می شود.

به گفته یزدان دوست، این هفته در حوض نقره با حضور شهاب شهرزاد و سعیده جانی خواه مروری بر رویدادهای سینمایی کشور و اعلام فروش فیلم ها خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین نقد و بررسی فیلم بارکد ساخته مصطفی کیایی را هم در حوض نقره خواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر