jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۳۹۱۹   ۲۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود، بعد از پیشنهاد استقلال به احسان حاج صفی، کریم انصاری‌فرد به این بازیکن گفته به هیچ وجه به ایران برنگردد و در اروپا بماند. حاج صفی هم پذیرفته که ماندن در اروپا به نفعش است.

شنیده می‌شود،‌ یکی از بازیکنان نامی پرسپولیس تنها برای این که بتواند مبلغ دریافتی اول فصلش را بالا ببرد، در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند و پاسخ تماس مسئولان باشگاه را نمی‌دهد. او فصل قبل خوب کار کرد و قصد دارد امسال همین اول کار بخش زیادی از پولش را نقد بگیرد.

شنیده می‌شود،‌ علیرضا منصوریان به کنعانی‌زادگان، مدافع جدید استقلال گفته که به حواشی‌هایی که پرسپولیسی‌ها برایش می‌سازند اصلا توجه نکند و کار خودش را انجام دهد. منصوریان به این بازیکن گفته، صددرصد فیکس است.

شنیده می‌شود، یکی از بازیکنان جدا شده استقلال، اخیرا با پرویز مظلومی، سرمربی سابق این تیم تماس گرفته و بشدت از یکی از بازیکنان قدیمی گلایه کرده است. او در این تماس تلفنی به مظلومی گفته، عامل جدایی اش از استقلال، این بازیکن با تجربه بوده است! جالب اینجاست که مظلومی هم به گلایه از همان بازیکن پرداخته است.

شنیده می‌شود، در اقدامی عجیب، وزارت ورزش بی‌آن که با محمدرضا حسین‌زاده، رئیس بانک ملی هماهنگ کرده باشد، نام او را به عنوان عضو هیات مدیره استقلال معرفی کرد. کناره‌گیری او، تنها 24 ساعت پس از اعلام اسامی بخوبی نشان می‌دهد که حتی با او درباره حضور در استقلال، مذاکرات درست و حسابی صورت نگرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر