jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۹۰۱   ۲۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زن 38 ساله که به خاطر حسادت زنانه «هوو»ی خود را به قتل رسانده بود، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از 23 فروردین امسال و در پی گزارش قتل زن جوانی در یکی از محله‌های مشهد در دستور کار پلیس قرار گرفت. تیم جنایی با حضور در خانه زن جوان، با جسد او در کنار گهواره نوزادش رو‌به‌رو شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد، زن 24 ساله با بند قنداق نوزادش خفه شده بود.

هووی مقتول که در همان خانه زندگی می‌کرد به قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس جنایی مشهد گفت: مقتول یک زن مطلقه بود که همسرم حدود دو سال قبل با او ازدواج کرد اما مرا بیشتر از دیگر همسرانش دوست داشت. زن اول شوهرم در استان سیستان و بلوچستان زندگی می‌کند اما به خاطر این‌که نتوانست فرزندی به دنیا بیاورد، شوهرم حدود 12 سال قبل با من ازدواج کرد که حاصل این ازدواج شش بچه است ولی او باز هم با زن مطلقه دیگری ازدواج کرد و آن زن در طبقه سوم منزلی که به نام من است ساکن شد در حالی که من هم در طبقه دوم ساختمان زندگی می‌کردم. چند ماه اول زندگی مشکلی با یکدیگر نداشتند اما کم‌کم اختلافات خانوادگی بین آنها شروع شد تا این‌که شب گذشته صدای مشاجره لفظی آنها را شنیدم. صبح هم با صدای نوزاد هوویم به خانه او آمده و با جسد زن جوان رو‌به‌رو شدم. همسرم پس از قتل زن سومش از خانه گریخته بود.

تیم جنایی که به اظهارات این زن مشکوک شده بودند، به تحقیقات از او پرداختند که پس از چند روز سکوت زن 38 ساله سکوت خود را شکست و به قتل هووی خود با انگیزه حسادت اعتراف کرد.

صبح دیروز متهم به قتل صحنه قتل زن 24 ساله را تشریح کرد. او قبل از بازسازی صحنه قتل درخواست کرد او را به محل قتل منتقل نکنند. زن متهم به قتل به بازپرس گفت: فرزندانم در آن خانه زندگی می‌کنند و نمی‌خواهم مادرشان را در این وضعیت ببینند .

با موافقت قاضی پرونده، بازسازی صحنه قتل در اداره آگاهی انجام شد و زن جوان به تشریح قتل هووی خود پرداخت و گفت: همسرم بعد از ازدواج با این زن دیگر به من و فرزندانم توجه نمی‌کرد و این رفتار باعث حسادت زنانه شد. روز حادثه به خانه او رفتم و با هم درگیر شدیم. خیلی عصبانی بودم و زمانی که به خودم آمدم او را خفه کرده بودم. می‌دانستم همسرم در پرونده‌ای تحت تعقیب است. به همین خاطر موضوع را به او گفتم و شوهرم فرار کرد. من هم او را به عنوان قاتل معرفی کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
یک دست‌ انداز نوروزی

گزارشی از پشت‌صحنه مجموعه نوروزی «دست‌ انداز» همراه گفت‌وگو با کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران آن

یک دست‌ انداز نوروزی

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر