در این اسلاید شو شاهد صحنه‌هایی از دوران خدمت سربازی دختران در رژیم صهیونیستی خواهید بود.
کد خبر: ۹۰۸۱۵۱
سربازی دختران در رژیم صهیونیستی + اسلاید شو

پس از آنکه دو روز قبل وزیر عدالت اجتماعی رژیم صهیونیستی افشا کرد که در دوران خدمتش در ارتش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته موضوع سوء استفاده جنسی از زنان در ارتش این رژیم بار دیگر در رسانه ها مطرح شد.

"گیلا گملیئل" وزیر عدالت اجتماعی رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت گفت که هنگامی که در ارتش به عنوان سرباز خدمت می‌کرده، چند بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. او در ادامه تاکید کرد که موضوع آزار و اذیت جنسی خود را فاش کرده تا زمینه را برای حل معضل آزار و اذیت جنسی نیروهای زن ارتش فراهم کند.

بر اساس قانون خدمت سربازی در رژیم صهیونیستی دختران و پسران از سن 18 سالگی بایست به خدمت ارتش در بیایند. با این حال دختران در صورتی که اعلام کنند مذهبی هستند از این قانون مستثنی خواهند بود، ولی اکثر دختران به خدمت سربازی می‌روند.

دختران در همه زمینه‌ها از جمله خلبانان هواپیماهای جنگی تا افسران اطلاعات به کار گرفته می شوند. با این وجود وظایفی وجود دارد که مختص مردان است مانند: سربازان پیاده نظام و هدایت کنندگان تانک.

در همین حال خبرگزاری رویترز در گزارشی مصور دخترانی که در ارتش رژیم صهیونیستی مشغول خدمت سربازی هستند را به تصویر کشیده است که در این اسلاید شو مشاهده می‌کنید.

منبع عکس: رویترز و فرادید

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
فرانك
-
۱۰:۴۳ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
۰
۰
اینقدر دانلود كردن ویدئو ها در سایت جام جم طول میكشد كه عطایش را به لقایش میبخشم..در سیستم پخش ویدیو خواهشمند است تجدید نظر كنید...

نیازمندی ها