jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سارقان خانه استاد دانشگاه با شگردی عجیب 180 میلیون تومان از این خانه سرقت کردند.

اوایل اردیبهشت امسال استاد دانشگاهی با حضور در شعبه اول دادسرای ناحیه 34 سرقت با طرح شکایتی گفت: استاد بازنشسته دانشگاه تهران هستم. چند هفته قبل تصمیم گرفتیم به دلیل صداهای ترسناکی که می‌شنیدیم، خانه‌مان را تعویض کنیم. این در حالی بود که طی چهار مرتبه 180 میلیون تومان پول و سند خانه‌ای در لواسان از خانه ما سرقت شد.

در ادامه ماموران چهار نفر را در این رابطه دستگیر کردند که سه نفر از آنها در وقت‌کشیک آزاد شدند. بازجویی‌ها از فرد بازداشتی ادامه داشت تا این‌که پسر متهم برای آزادی او به دادسرا مراجعه کرد. قاضی که به پسر متهم مشکوک شده بود، دستور بررسی تلفن همراهش را صادر کرد که در بازرسی آن نام سه متهم آزاد شده به دست آمد که نشان می‌داد، با متهم بازداشتی ارتباط دارند.

در ادامه سه سارق دوباره بازداشت شده و در بازجویی‌ها گفتند: شب‌ها کنار پنجره منزل این استاد دانشگاه می‌رفتیم و با ایجاد صدای ترسناک، وی و همسرش را می‌ترساندیم؛ پس از مدتی آنها ترسیدند و منزلشان را ترک کردند و ما در نبود آنها، از منزلشان سرقت کردیم. همچنین با سرقت اسناد منزل، وانمود کردیم که خانه‌ها را قولنامه کرده‌ایم.

سیدمحمود محمدی، دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران پس از تحقیق از متهمان آنها را در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر