jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۵۶۷۹ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۳

آن هاتاوی بازیگر اسکار گرفته سینما، با «به گل نشسته» وارد یک دنیای درام می شود. این فیلم با نگاهی به یک نمایش موفق صحنه ای به همین نام ساخته خواهد شد.

هاتاوی «به گل نشسته» تازه سینما!

به گزارش جام جم آنلاین ، هاتاوی سال قبل در نمایش صحنه ای بازی کرد و تحسین منتقدان تئاتری را با بازی در نقش یک خلبان زبردست نیروی هوایی برانگیخت.

این بازیگر به تهیه کنندگان نمایش پیشنهاد دادنسخه سینمایی آن را هم تولید کنند. این پیشنهاد با موافقت آن ها روبرو شد و حالا، دو طرف با همکاری هم این فیلم را تولید می کنند.

آن هاتاوی در کنار بازی در نقش اصلی نسخه سینمایی «به گل نشسته»، به عنوان تهیه کننده هم با آن همکاری خواهد داشت. عوامل اصلی تولید فیلم سینمایی، همان عوامل نسخه تئاتری هستند.

به این ترتیب، جرج برانت نویسنده نمایش تئاتری به گل نشسته، کار نگارش فیلم نامه اقتباسی فیلم را انجام خواهد داد. هاتاوی این روزها در جست و جوی کارگردان مناسبی برای نسخه سینمایی است.

بعید به نظر می رسد جولی تیمور کارگردان نسخه تئاتری، به عنوان کارگردان با نسخه سینمایی آن همکاری کند. وی ترافیک کاری تئاتری خود را، عامل اصلی این موضوع اعلام کرده است.

به نوشته امپایر آنلاین، هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری «به گل نشسته» تعیین نشده است. اما قرار است این فیلم، برای پائیز سال آینده میلادی به روی پرده سینماها برود.

سازندگان این درام پرتنش اجتماعی امیدوارند نمایش عمومی آن در فصل فیلم های اسکاری، آن را در رشته های اصلی مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر