jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۵۶۷۹ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۳

آن هاتاوی بازیگر اسکار گرفته سینما، با «به گل نشسته» وارد یک دنیای درام می شود. این فیلم با نگاهی به یک نمایش موفق صحنه ای به همین نام ساخته خواهد شد.

هاتاوی «به گل نشسته» تازه سینما!

به گزارش جام جم آنلاین ، هاتاوی سال قبل در نمایش صحنه ای بازی کرد و تحسین منتقدان تئاتری را با بازی در نقش یک خلبان زبردست نیروی هوایی برانگیخت.

این بازیگر به تهیه کنندگان نمایش پیشنهاد دادنسخه سینمایی آن را هم تولید کنند. این پیشنهاد با موافقت آن ها روبرو شد و حالا، دو طرف با همکاری هم این فیلم را تولید می کنند.

آن هاتاوی در کنار بازی در نقش اصلی نسخه سینمایی «به گل نشسته»، به عنوان تهیه کننده هم با آن همکاری خواهد داشت. عوامل اصلی تولید فیلم سینمایی، همان عوامل نسخه تئاتری هستند.

به این ترتیب، جرج برانت نویسنده نمایش تئاتری به گل نشسته، کار نگارش فیلم نامه اقتباسی فیلم را انجام خواهد داد. هاتاوی این روزها در جست و جوی کارگردان مناسبی برای نسخه سینمایی است.

بعید به نظر می رسد جولی تیمور کارگردان نسخه تئاتری، به عنوان کارگردان با نسخه سینمایی آن همکاری کند. وی ترافیک کاری تئاتری خود را، عامل اصلی این موضوع اعلام کرده است.

به نوشته امپایر آنلاین، هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری «به گل نشسته» تعیین نشده است. اما قرار است این فیلم، برای پائیز سال آینده میلادی به روی پرده سینماها برود.

سازندگان این درام پرتنش اجتماعی امیدوارند نمایش عمومی آن در فصل فیلم های اسکاری، آن را در رشته های اصلی مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر