jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۳۶۵ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چهارمین دورهمی دوستانه دِوو سواران از سراسر ایران در پارک آبشار تهران برگزار شد

زمانی برای احوالپرسی از دِووها

چهارمین دورهمی دوستانه علاقه‌مندان به محصولات خودروسازی «دِوو» در ایران، 16 و 17 اردیبهشت برگزار شد. این همایش دو روزه در محل پارکینگ شماره 3 پارک آبشار تهران با حضور جمع کثیری از مالکان محصولات این شرکت خودروسازی با شعار «تنظیم موتور= هوای‌پاک» شکل گرفت. شرکت کنندگان در این دور همی از ساعت 3 بعد‌ازظهر پنجشنبه 16 اردیبهشت بتدریج در محل همایش حاضر شدند و خودروها به تفکیک مدل در گوشه‌ای از پارکینگ جای گرفتند. اسپرو، سی یلو، ریسر و در نهایت نوبیرا از جمله محصولاتی از کمپانی دوو موتورز کره جنوبی بود که در این همایش حضور داشتند.

لازم به ذکر است عمده خودروهای موجود در پارکینگ را «دوو اسپرو» در انواع اتوماتیک و دنده‌ای مربوط به سال‌های 1992، 1993 و 1994 میلادی تشکیل می‌داد و انواع سی یلوهای وارداتی و مونتاژ ایران در رنگ‌ها و وضعیت‌های متنوع نیز بین خودروها به چشم می‌خورد. در واقع این دور همی دوستانه که با هماهنگی از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته بود، از ساعت 3 بعد‌ازظهر روز پنجشنبه 16 اردیبهشت با گپ و گفت پیرامون محصولات این خودروساز شروع و پس از پایان چیدمان خودروها برای عکاسی، فضایی برای استراحت و اسکان شرکت‌کنندگان در این دورهمی
فراهم شد.

با تکمیل جمعیت شرکت‌کننده در این همایش و در نتیجه پذیرایی و مراسم شام، شب‌نشینی و بحث‌های تخصصی اعضا تا بامداد روز جمعه ادامه داشت و صبح روز بعد با حرکت کاروان دوو سواران ایران از پارک آبشار به سمت پارک چیتگر و ثبت چند عکس یادگاری دسته‌جمعی در آن محل، چهارمین دورهمی دوستانه این گروه نیز به پایان رسید. آشنایی بیشتر مصرف‌کنندگان با مسائل فنی محصولات دوو، تنظیم و تعمیر خودروهای شرکت‌کننده و همچنین کمک برای تامین قطعات یدکی، از‌جمله مهم‌ترین اهداف این دورهمی به‌شمار می‌رفت. یکدلی، دوستی، همکاری و صمیمیت از جمله مشخصه‌های بارز شرکت‌کنندگان در این مراسم بود.

معید حمیدی‌‌

جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر