jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۵۳۱۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

بعد از دستبند، کفش و جوراب هوشمند این بار نوبت بند کفش است که به خانواده هوشمندها اضافه شود.

بند کفش هوشمند حرکاتتان را زیر نظر دارد

به گزارش جام جم کلیک ، HICKIES 2.0 یک محصول دیجیتال جدید است که می‌تواند جایگزین بند کفش ورزشی شما شود و بدون این‌که لازم باشد هزینه زیادی برای خرید یک کفش ورزشی با حسگرهای حرکتی پرداخت کنید، اطلاعات فیزیکی مختلفی مانند شتاب، سرعت، تعداد قدم‌ها، حرارت پاها، میزان گردش خون در پا و مسافت طی شده را اندازه‌گیری می‌کند.

همچنین HICKIES 2.0 می‌تواند نوع حرکت شما را تشخیص دهد و مشخص کند چه میزان از مسیر را پیاده‌روی کرده‌، تند راه رفته‌ یا دویده‌اید. این بند کفش فقط 15 دلار قیمت دارد و با استفاده از اپلیکیشنی به همین نام با گوشی اندرویدی یا آیفون ارتباط برقرار می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر