jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۴۴۹۹ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۶

عضو شورای اسلامی شهر تهران:

درختان شناسنامه دار «دروس» ناپدید شدند

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه درختان شناسنامه دار دروس ناپدید شدند، گفت: موضوع را پیگیرم و به آقای چمران گفتم به اتفاق بازدیدی از محل داشته باشیم.

درختان شناسنامه دار «دروس» ناپدید شدند

به گزارش جام جم آنلاین ، محمد حقانی در خصوص قطع درختان در دروس، گفت: این باغ شناسنامه داشته و در 10 سال گذشته 47 درخت آن ناپدید شده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه به مرور زمان این درختان حذف شده است، افزود: مسئول باغ می‌گوید که من فقط سه سال است مالک آن هستم ولی چه ربطی دارد درختان این باغ شناسنامه دارند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بن درختان قطع شده مشخص است، گفت: سن، بن درختان و وضعیت قرارگیری آ‌نها تماماً مشخص است اما معلوم نیست این درختان چه شده است.

حقانی در پاسخ به این پرسش که شهرداری تهران معتقد است درختی قطع نشده،‌گفت: پس این شناسنامه‌‌ها چه می‌گویند چطور قطع نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: به جد پیگیر موضوع هستم و از رئیس شورای شهر خواسته‌ام بازدیدی از این باغ داشته باشیم.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر