jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۲۹۲۵ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

اگر تجربه ساعت‌های طولانی رانندگی را داشته باشید، حتما لحظاتی را به یاد می‌آورید که پلک‌هایتان چنان سنگین شده‌ که توانایی باز نگهداشتن چشم‌هایتان را از دست داده‌اید. با این‌که رانندگی در حالت خواب‌آلودگی بسیار خطرناک است، بارها ممکن است برای همه ما پیش بیاید که بخواهیم خواب خود را کنترل کرده و ساعت‌های بیشتری بیدار بمانیم.

با این ساعت از خواب ناگهانی در امان می مانید

به گزارش جام جم کلیک ‌، ساعت هوشمند NOZzER یک ابتکار جدید برای جلوگیری از خواب رفتن است. این ساعت با کمک حسگرهایش می‌تواند میزان هوشیاری صاحب خود را اندازه‌گیری کرده و با ارسال سیگنال‌ها و جریان الکتریکی بسیار ضعیف به بدن کاربر به مدت دو دهم ثانیه از خواب رفتن کاربر خود جلوگیری کند.

NOZzER وسیله مناسبی برای نگهبان‌ها، راننده‌ها و دانشجویانی است که می‌خواهند ساعت‌های بیشتری را با هوشیاری کامل بیدار بمانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر