jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۰۵۵۲   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۱

سناتور جمهوری خواه سنای آمریکا:

دیگر هیچکس در جهان به آمریکا اعتماد ندارد

جان مک کین گفت: سیاست خارجی انفعالی باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در هفت سال گذشته سبب شده است دیگر دوستان و دشمنان آمریکا در اطراف جهان به قول ما اعتماد نکنند.

دیگر هیچکس در جهان به آمریکا اعتماد ندارد

به گزارش جام جم آنلاین ، رییس کمیته قوای مسلح سنای آمریکا با اشاره به ملاحظات آمریکا درباره چین و توافق هسته ای ایران تصریح کرد : سیاست خارجی انفعالی باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا، در هفت سال گذشته سبب شده است دیگر دوستان و دشمنان آمریکا در اطراف جهان به قول ما اعتماد نکنند، عزم و اراده ما را زیر سؤال برند و به تعهد ما شک کنند.

سناتور جان مک کین، سناتور جمهوری خواه از ایالت آریزونا که ریاست کمیته قوای مسلح سنای آمریکا را نیز برعهده دارد در نطق هفتگی خود افزود : برای هفت سال، تحت حکومت رییس جمهوری که بیشتر بر عقب نشینی - به جای موفقیت - تمرکز دارد (اوباما)، ما بارها و بارها شاهد رنگ باختن امیدهای صلح بوده ایم. آنچه متأسفانه روشن است، این است که این رئیس جمهور هیچ راهبردی برای معکوس کردنِ موفقیت آمیزِ موج کشتار و ویرانگری ندارد... و این در دنیایی است که ژنرال جیمز کلپر، رئیس سازمان اطلاعات ملی، درباره اش گفته است که هرگز با بحران های بیشتر و آوارگان بیشتر که امروزه ما با آن مواجه ایم، روبرو نبوده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها