jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۷۹۲ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۰

دواین جانسون بازیگر ورزشکار سینما که به «راک» معروف است، در حال مذاکره با تهیه کنندگان نسخه تازه «جومانجی» است تا در نقش اصلی آن بازی کند.

همراهی جانسون با بازی «جومانجی»

به گزارش جام جم آنلاین ، شرکت فیلم سازی سونی قصد احیای این کمدی اکشن ماجراجویانه سال 1996 خود را دارد. رابین ویلیامز نقش اصلی این نسخه را به عهده داشت.

تهیه کنندگان نسخه تازه این روزها به دنبال فیلم نامه نویسی هستند که کار نگارش فیلم نامه اقتباسی فیلم را به دست او بسپارند. این فیلم نامه براساس داستان کتاب «کریس ون آلسبرگ» نوشته می شود.

این کتاب که در سال 1984 منتشر و خیلی زود تبدیل به یک کار ادبی موفق و پرخواننده شد، الهام بخش نسخه سینمایی سال 1996 نیز بود.

شرکت سونی برای کارگردانی نسخه احیا شده شده «جومانجی»، «جیک کاسدان» را انتخاب کرده است. این فیلم ساز از طرفداران نسخه اصلی فیلم است.

داستان فانتزی و ماجراجویانه جومانجی در باره خواهر و برادر نوجوانی است که یک بازی جادویی پیدا می کنند. شخصیت های این بازی سر از عالم واقعی درآورده و ماجراهایی را خلق می کنند.

رابین ویلیامز در این داستان، کسی است که در دنیای خیالی این بازی جادویی با بچه ها همراه می شود. دواین جانسن در نسخه تازه، در نقش ویلیامز ظاهر خواهد شد.

به نوشته امپایر آنلاین،شرکت سونی از سال 2012 به دنبال تولید نسخه احیا شده «جومانجی» بود. گفته می شود علت تاخیر در ساخت آن، انتخاب بازیگر مناسب برای نقش اصلی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر