jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۶۵۸۰   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۴:۱۵

تصور می‌کرد خواهرش او را معتاد کرده، به همین خاطر به دنبال راهی برای انتقام بود. انتقامی برای همه این سال‌ها زندگی همراه با اعتیاد. شب حادثه موادکشید و دوباره حس انتقام در وجودش زنده شد. تنها راهی که پیش رو داشت، قتل خواهرش بود؛ به همین خاطر او را کشت.

قتل خواهر به خاطر توهم

رسیدگی به این پرونده 14 آذر سال گذشته و همزمان با کشف جسد زن 55 ساله‌ای در خانه اش در محله ستارخان در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. با حضور ماموران در محل دخترمقتول اظهار کرد: پس از جدایی والدینم من و مادرم در ساختمان زندگی می‌کردیم. روز گذشته دایی‌ام به تهران آمد و شام مهمان ما بود. آن شب به خانه دوستم رفتم. صبح که آمدم از دایی‌ام خبری نبود و با جسد مادرم رو به رو شدم. برادر مقتول به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرارگرفت تا این که ساعتی بعد تیم جنایی متوجه شدند ماموران گشت کلانتری نواب مردی را با لباس خونین بازداشت کرده و او مدعی شده که خواهرش را به قتل رسانده است. او با انتقال به پلیس آگاهی به قتل خواهرش اعتراف کرد و گفت: اهل شهرستان رودسر هستم. شش سال است معتاد هستم واز همسرم جدا شدم. همیشه احساس می‌کردم برادرم در غذایم موادمخدر می‌ریزد تا معتاد شوم. شب حادثه که مهمان خواهرم شدم نیز همان احساس به من دست داد. نیمه‌شب بیدار شدم و با برداشتن چاقوی آشپزخانه او را در خواب زخمی کرده و سپس خفه‌اش کردم. با صدور قرار جلب به دادرسی از سوی محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی و کیفرخواست، متهم به زودی در دادگاه کیفری به اتهام قتل خواهرش محاکمه می‌شود.

امیرعلی حقیقت طلب / ضمیمه تپش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر