jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۴۸۵ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۱۴

بیماری سرطان با یک مستند تازه مورد توجه بالیوود قرار می گیرد. عمران هاشمی بازیگر موفق و مسلمان هندی، این مستند را کارگردانی می کند.

سرطان از نگاه بازیگر مسلمان بالیوودی

به گزارش جام جم آنلاین ، رسانه های گروهی هند با استقبال از این خبر آن را در سطح وسیعی منتشر کرده و به تحسین این بازیگر مسلمان پرداخته اند.

عمران هاشمی در یک گفت و گو اعلام کرده بازیگران و هنرمندان در کنار فعالیت های هنری، یک وظیفه اجتماعی هم به دوش دارند و باید در این راه تلاش کنند.

به گفته او:« مردم عادی به کارهایی که انجام می دهیم توجه دارند و آن ها را پیگیری می کنند. به همین دلیل جا دارد که با حضور در فعالیت های انسان دوستانه و اجتماعی، کارهای مثبت انجام دهیم»

این اولین بار است که عمران هاشمی پشت دوربین فیلم برداری قرار می گیرد تا فیلمی بسازد. البته یک مستند ساز حرفه ای به عنوان مشاور در کنار وی خواهد بود.

در این مستند، جنبه های مختلف بیماری سرطان به زبانی ساده مورد تفسیر قرار می گیرد. خود هاشمی راوی این مستند خواهد بود و شنیده می شود چند بازیگر معروف بالیوودی هم، در آن حضور خواهند داشت.

تولید این مستند اجتماعی با شروع تبلیغات فیلم تازه عمران هاشمی به نام «اظهر» همراه شده است. او نقش اصلی این درام شرح حال گونه را بازی خواهد کرد.

تونی دسوزا کارگردان فیلم است و نرگس فخری دیگر بازیگر مسلمان هندی، نقش مقابل هاشمی را در آن به عهده دارد. این درام اجتماعی برای 13 ماه مه به روی پرده سینماهای هند می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر