jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۰۲۴ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حسین علیزاده یکی از مهم‌ترین نام‌های موسیقی کشورمان است که چهره‌ای شناخته شده در جهان محسوب می شود.

درباره او همین قدر کافی است که مدتی پیش او از گرفتن جایزه نشان شوالیه هنر و ادب فرانسه امتناع کرد. این چهره حالا قصد دارد کنسرت‌های خود را در شهرهای مختلف ایران برگزار کند.

از جمله این‌که حسین علیزاده با همراهی گروه «هم‌آوایان» 11 اردیبهشت در کرمانشاه روی صحنه خواهد رفت. به گزارش ایسنا، آواز این اجرا که در دو بخش روی صحنه خواهد رفت، به‌عهده‌ محمد معتمدی خواهد بود.

بخش اول در دستگاه راست‌پنجگاه با اجرای قطعاتی مانند «سرود گل»، «جان من»، «می‌نوش» و ساز و آواز اجرا خواهد شد و بخشی هم به بداهه‌نوازی خواهد گذشت. بخش دوم به اجرای قطعاتی در دستگاه «چهارگاه» اختصاص دارد که تصنیف‌هایی مانند «سوار می‌رسد»، «بحر طویل» و ساز و آواز نیز در این بخش اجرا می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر