jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۳۵ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دزد حرفه‌ای نمی‌دانست اثر انگشت به‌جامانده‌اش در محل سرقت راز دزدی و زورگیری‌های سریالی‌اش را فاش کند.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ حسین ثقفی، فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر یزد در این باره گفت: چندی پیش با شکایت مردی درباره سرقت اموال خانه‌اش، تحقیقات پلیس برای دستگیری سارق و کشف اموال دزدیده شده آغاز شد.

ماموران پلیس آگاهی اشکذر با حضور در محل سرقت و بررسی اثر انگشت‌های به‌جامانده از محل سرقت، متوجه شدند اثر انگشت متعلق به یک دزد سابقه‌دار است.

وی اضافه کرد: جست‌وجو برای دستگیری این متهم ادامه داشت تا این‌که ماموران چند روز بعد به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد مردی به اتهام سرقت از خانه‌ها توسط پلیس شهر یزد دستگیر شده و به زندان افتاده است، اما نام وی با نام متهمی که در تعقیش هستند، مطابقت ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر تصریح کرد: ماموران که احتمال می‌دادند این زندانی باید همان سارق فراری باشد او را به پلیس آگاهی منتقل کردند و به بررسی اثر انگشت وی پرداختند که مشخص شد او همان سارق سابقه‌دار است که این‌بار با نام جعلی به زندان افتاده است.

در ادامه تحقیقات پوریای 29 ساله اعتراف کرد که علاوه بر سرقت از خانه‌هایی در یزد و اشکذر 50 فقره سرقت و زورگیری در شهر‌های یزد، ملارد، فردیس و اشکذر داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر