jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۵۴ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معلم پایه ششم مدرسه ای در مشهد که دانش‌آموزش را بشدت مجروح کرده بود، تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

به گزارش میزان، چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس مشهد از معلم مدرسه فرزندش به علت ضرب و جرح او شکایت کرد. پدر دانش‌آموز در شکایتش به ماموران گفت:ساعتی قبل پسرم با وضعیت بسیار بد و خونین به خانه آمد. وقتی علت را جویا شدم، مدعی شد معلمش او را شکنجه کرده و بشدت کتک زده است.

با اعلام این شکایت تحقیقات از دانش‌آموز 12 ساله آغاز شد. او در تحقیقات به ماموران پلیس گفت: در کلاس مشغول درس خواندن بودیم که متوجه شدم به علت افتادن نور ساعتم روی لباس معلم، بچه ها مشغول خنده هستند. معلم که آن وضعیت را دید مرا از کلاس خارج کرد و بشدت کتکم زد.

با اعلام این شکایت و تائید صحت موضوع، معلم متخلف که در ناحیه یک آموزش و پرورش این شهر مشغول تدریس بود، تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

محمود قوامی، رئیس اداره نظارت و بازرسی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این باره گفت: این معلم که هفته گذشته یک دانش‌آموز پسر پایه ششم را در ناحیه یک مشهد تنبیه کرده بود، پس از اقدام به این تخلف از سوی مدیر مدرسه مورد توبیخ با درج در پرونده قرار گرفت. ناحیه یک آموزش و پرورش نیز طبق قوانین با این معلم متخلف برخورد و توبیخ کتبی درج در پرونده برای وی صادر کرده است.

معلم مزبور نیز بشدت درگیر مسائل خانوادگی و به لحاظ روحی تحت فشار قرار داشته اما این وضعیت به هیچ‌وجه توجیهی برای تنبیه بدنی دانش‌آموزان نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر