jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۴۳۱۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۳

مادر رمقی برایش نمانده. پسر جوان و 28 ساله اش که زمانی در تشک کشتی حریفان را یکی پس از دیگری شکست می داد اکنون 10 ماه است که در کما به سر می برد.

مسمومیت چه بلایی بر سر کشتی گیر سنگین وزن آورد؟ +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ،رحیم مهدیان فرنگی‌کار سنگین وزن اصفهانی است که 10 ماه است به دلیل مسمومیت عجیب و ناشناخته در کما به سر می‌برد. به دنبال یک مسمومیت ناشناخته اکسیژن به قسمتی از مغز او نرسید تا رحیم به کما فرو برود.
این کشتی گیر محجوب، تاکنون بارها در سطح استانی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و در مسابقات کشوری جوانان و بزرگسالان نیز بر روی سکو رفته است و قرار بود در مسابقات بین‌المللی نیز شرکت کند اما اکنون 10 ماه است که او حتی توانایی حرف زدن هم ندارد.

پس از انتشار خبر فرنگی‌کار سنگین وزن اصفهانی که 10ماه است در کنار بی توجهی‌ها در کما بسر می‌برد، نمایندگان استانداری اصفهان،شورای شهر و رییس هئیت کشتی این استان بر بالین وی حاضر شدند و قصد دارند وی را مورد حمایت مالی و معنوی قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر