jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۴۳۱۰ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۳

مادر رمقی برایش نمانده. پسر جوان و 28 ساله اش که زمانی در تشک کشتی حریفان را یکی پس از دیگری شکست می داد اکنون 10 ماه است که در کما به سر می برد.

مسمومیت چه بلایی بر سر کشتی گیر سنگین وزن آورد؟ +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ،رحیم مهدیان فرنگی‌کار سنگین وزن اصفهانی است که 10 ماه است به دلیل مسمومیت عجیب و ناشناخته در کما به سر می‌برد. به دنبال یک مسمومیت ناشناخته اکسیژن به قسمتی از مغز او نرسید تا رحیم به کما فرو برود.
این کشتی گیر محجوب، تاکنون بارها در سطح استانی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و در مسابقات کشوری جوانان و بزرگسالان نیز بر روی سکو رفته است و قرار بود در مسابقات بین‌المللی نیز شرکت کند اما اکنون 10 ماه است که او حتی توانایی حرف زدن هم ندارد.

پس از انتشار خبر فرنگی‌کار سنگین وزن اصفهانی که 10ماه است در کنار بی توجهی‌ها در کما بسر می‌برد، نمایندگان استانداری اصفهان،شورای شهر و رییس هئیت کشتی این استان بر بالین وی حاضر شدند و قصد دارند وی را مورد حمایت مالی و معنوی قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر