jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۸۹۴۲۷۶   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

دو سارق مسلح پایتخت پس از دستگیری به سرقت خودروی دو قاضی در استان کرمانشاه اعتراف کردند.

دزدان مسلح خودروی 2 قاضی را سرقت کردند

به گزارش جام جم آنلاین ، عصر 25 بهمن گذشته ماموران گشت کلانتری 145 آزادی هنگام گشتزنی متوجه رفتار مشکوک دو سرنشین خودروی پرشیا شدند. ماموران که احتمال می‌دادند دو سرنشین خودرو جرمی مرتکب شده‌اند، به راننده دستور ایست دادند اما او سراسیمه فرار کرد. در تعقیب و گریز پلیسی با استعلام پلاک خودرو مشخص شد خودرو ساعتی قبل در منطقه شهرک غرب به صورت مسلحانه زورگیری و سرقت شده است. در حالی که سارقان قصد تسلیم شدن نداشتند، سرانجام پس از 40 دقیقه تعقیب و گریز با شلیک ماموران متوقف و دستگیر شدند.

متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی، به سرقت خودروی پرشیا به روش زورگیری اعتراف کردند. حامد سردسته باند درباره جزئیات سرقت گفت: ساعتی قبل همراه دوستم به عنوان مسافر سوار خودروی پرشیا شدیم و با تهدید سلاح راننده را پیاده و خودرو را سرقت کردیم. اما ماموران حوالی میدان آزادی به ما مشکوک شده و دستگیرمان کردند.

در ادامه دو متهم با دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت بازداشت شدند و در تحقیقات تخصصی با اعتراف به سرقت سه خودرو به روش مسلحانه ادعا کردند خودرو‌ها را پس از سرقت به کرمانشاه برده و به یک مالخر به قیمت 5/2 میلیون تومان می‌فروختند. در حالی که تحقیقات از سارقان مسلح ادامه داشت، حامد در جدیدترین بازجویی‌ها به سرقت خودروی دو قاضی در کرمانشاه اعتراف کرد و گفت: علاوه بر این‌که خودروها را از تهران سرقت کرده و در کرمانشاه می‌فروختیم، چند روز قبل از دستگیری، خودروی زانتیا و پرشیای دو قاضی را در کرمانشاه سرقت کردیم.

با اعترافات جدید متهمان، تحقیقات برای شناسایی دیگر سرقت آنها آغاز شد.

منبع: میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.