jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۸۸۷۵۹۹   ۱۷ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۹

هدست واقعیت مجازی سونی یا همان PlayStation VR امسال روانه بازار خواهد شد و انتظار می رود در میان مردم بسیار محبوب ظاهر شود. با این حال کمپانی سونی توصیه کرده است که این هدست مورد استفاده گیمرهای زیر 12 سال قرار نگیرد.

هشدار درباره استفاده کودکان از هدست جدید پلی استیشن

به گزارش جام جم کلیک ، وبسایت خبری Eurogamer اعلام کرده است که بخش Health and Safety در آپدیت بعدی PS4 که همان نسخه 3.50 می باشد، حاوی توضیحاتی برای استفاده کاربران از هدست PlayStation VR است.

در این توضیحات آمده است:

هدست VR برای استفاده کودکان زیر 12 سال نمی باشد. قبل از استفاده از دستگاه محیط اطراف را بررسی کرده و موانع احتمالی را در صورت وجود جا به جا کنید.اندازه گیری های لازم برای جلوگیری از ورود حیوانات خانگی، کودکان و دیگر موانع به محیط را پیش از استفاده انجام دهید.

برخی از افراد ممکن است با دیدن محتوای واقعیت مجازی دچار حالت دریازدگی، حالت تهوع، سردرگمی، تاری دید چشم و یا دیگر عوارض شوند. در صورت مشاهده هر کدام از این علائم، استفاده از دستگاه را سریعا متوقف کرده و هدست VR را از خود جدا کنید.

در این بخش به اینکه هدست واقعیت مجازی ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد اشاره ای نشده است و شاید تنها دلیلی که توصیه نمی شود کودکان زیر 12 سال از آن استفاده کنند آن است که هدست VR به خوبی اندازه سرشان نخواهد شد.

هدست PlayStation VR در سال جاری عرضه خواهد شد اما هنوز کمپانی سونی اطلاعات دقیقی از زمان عرضه و قیمت آن منتشر نکرده است.

منبع: تک شات

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها