jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۷۷۶۰۷   ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۰

نصابان دوربین‌های امنیتی ساماندهی و شناسنامه دار می شوند.

مراقب نصابان دوربین های مداربسته باشید

به گزارش جام جم آنلاین ،صادق فیض‌آباد رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی به مردم هشدار داد برای نصب دوربین‌های مدار بسته حتما به واحدهای مجوزدار مراجعه کنند و فقط به واحدهایی که با یک شماره تلفن فعال هستند، اعتماد نکنند.
وی گفت: اتحادیه، نصابان این بخش را سازماندهی و شناسنامه‌دار کرده و از آنها آزمون فنی و عدم سوء‌پیشینه گرفته و پس از آن کارت مربوطه را برای آنها صادر کرده است.
فیض آبادی تاکید کرد: در برخی اوقات نصابان غیر مجاز برای نصب دوربین های امنیتی وارد حریم شخصی افراد می شوند و مسائلی مانند سوء استفاده از تصاویر خصوصی پیش می آید .
وی گفت : کسانی که قصد استفاده از خدمات نصابان دوربین های مدار بسته دارند حتما از این افراد کارت شناسایی معتبر بخواهند و پس از اطمینان ، از خدمات آنان استفاده کنند .

منبع :خبرگزاری صدا وسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر