jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۶۳۵۵۴   ۲۱ آذر ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۰

مجموعه «بیمار استاندارد شده» در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درمی آید که نویسندگی آن را سعید آقاخانی و بهرام توکلی بر عهده دارند.

«بیمار استاندارد شده» سعید آقاخانی نوروز 95 می​آید

بهرام توکلی و سعید آقاخانی سریال «بیمار استاندارد شده» را برای نوروز ۹۵ می نویسند. سیناپس این سریال در حال نگارش است و پیش بینی می شود نگارش فیلمنامه تا پایان دی ماه به اتمام برسد.

داستان «بیمار استاندارد شده» درباره فردی است که با بازی کردن نقش بیماران روحی و روانی می خواهد دانشجویان را بیازماید ولی با ماجراهایی مسیر او تغییر می کند.

سریال نوروزی «بیمار استاندارد شده» توسط بهرام توکلی و سعید آقاخانی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش در می آید.

۱۲۰ اپیزود «در قصه ها زندگی می کنند»

همچنین داود بیدل کارگردان ۲۰ اپیزود از مجموعه «در قصه ها زندگی می کنند» با اشاره به اتمام نگارش ۵۰ اپیزود از ۱۲۰ اپیزود این مجموعه گفت: تمایل مرکز به ساخت مجموعه ای اپیزودیک با مبنای مذهبی که در آن آدم ها نتیجه نیکی و بدی خود را در همین دنیا ببینند، موجب سفارش به گروهی از نویسندگان شد که از این میان ۱۲۰ طرح تولید شده در کارگاه های نگارش مرکز گسترش فیلمنامه نویسی سازمان مورد تصویب قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر فضاهای شهری و آپارتمانی، فضاهای روستایی و جاده ای نیز در کار وجود دارد درباره قصه مجموعه عنوان کرد: «در قصه ها زندگی می کنند» قصه های مختلفی دارد و از هنرپیشگان جدید بهره گرفته است، به لحاظ اجرا همه قصه ها با یک خواب آغاز می شود و در روند کار شخصیت اصلی نسبت به آینده عمل خود آگاه شده و ارتباط اتفاقات خواب و واقعیت برای قهرمان قصه و مخاطب جذاب خواهد بود.

وی در پایان بیان کرد: ۲۰ اپیزود از این مجموعه به کارگردانی من توسط محمد هادی پروین تهیه می شود و بقیه توسط سایر تهیه کنندگان از جمله علی اکبر تحویلیان و محسن شایان فر تولید خواهد شد.

به گزارش مهر، مجموعه «در قصه ها زندگی می کنند» در ۱۲۰ اپیزود ۴۵ دقیقه ای توسط گروهی از نویسندگان، کارگردانان و تهیه کنندگان در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی نگارش و تولید می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها