jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۲۷۴۶   ۱۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۰

مرد افغان که با ضربات شیلنگ همسر 32 ساله‌اش را در خیابان مولوی به قتل رسانده بود خود را تسلیم پلیس کرد.

دوستی در واتس‌آپ انگیزه قتل همسر با شیلنگ

به گزارش جام‌ جم ، روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی او با اعتراف به قتل همسرش سیما در بازجویی گفت: از سه ماه قبل متوجه رفتارهای مشکوک همسرم شدم و بعد از تحقیق متوجه شدم او در برنامه واتس‌آپ با صاحبکار ایرانی و پسر افغانی که در محله قصابی دارد در ارتباط است. چند روز او را تعقیب کردم و یکبار اتفاقی او را سوار موتور پسر قصاب دیدم. من سه فرزند دارم و رفتارهای همسرم غیرقابل تحمل بود. روز حادثه- چهارم آذر- از همسرم خواستم دست از خیانت بردارد اما او مدعی شد با مردان غریبه نهار خورده است. وقتی او به خیانت اعتراف کرد برای تنبیه‌اش، او را با شیلنگ زدم تا دست از این کارهایش بردارد اما او بیهوش شد. موضوع را به همسر برادرم و اورژانس اطلاع دادم و از خانه فرار کردم. در این مدت در اشتهارد کرج به عنوان کارگر ساختمانی مشغول کار شدم اما چون فرار فایده‌ای نداشت خود را تسلیم کردم. من قصد کشتن سیما را نداشتم و فقط می‌خواستم او را تنبیه کنم.

با اعترافات مرد همسرکش او برای انجام تحقیقات بیشتر از سوی سجاد منافی آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی بازداشت و در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها