jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۱۳۰۰   ۱۱ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۴

فرماندار تهران گفت: روز گذشته ۱۶۰ معتاد زن متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری شد و الباقی امروز و فردا جمع آوری می شوند.

۱۶۰ معتاد زن در تهران جمع آوری شدند

عیسی فرهادی در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح جمع آوری معتادان زن متجاهر در سطح شهر تهران گفت: تا آخر وقت روز سه شنبه ۱۶۰ معتاد متجاهر زن در سطح شهر تهران جمع آوری شده و وارد کمپ شفق شدند و الباقی هم امروز و فردا از سطح شهر جمع آوری می شوند.

وی در پاسخ به اینکه نیروی انتظامی اعلام کرده آمار معتادان زن در سطح شهر ۱۰۰۰ نفر است و آمار شما ۵۰۰ نفر را اعلام کرده افزود: در خیابان ها همان ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر است اما اگر محله هرندی را اضافه کنیم همان حدود ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر است اما تمام این آمارها حدسی است.

به گزارش مهر، فرماندار تهران همچنین از استاندار تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، بهزیستی، شهرداری تهران، ستاد مبارزه با مواد مخدر تهران، دستگاه قضائی و شهرداری تهران تشکر ویژه کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها