jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۶۰۱۹۳   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۵

فرانسوی ها دیگر کریم بنزما را دوست ندارند. آنها نمی خواهند بنزما در تیم ملی فوتبال فرانسه در رقابت های یورو 2016 به میدان برود.

کریم بنزما و فرصتی برای منفور شدن!

به گزارش جام جم ورزشی ، همه چیز از یک ویدئوی غیر اخلاقی شروع شد که مربوط به والبوئنا دیگر بازیکن تیم ملی فوتبال فرانسه است. بنزما با همکاری چند فرد دیگر این هم تیمی خود را تهدید به انتشار این فیلم در سطح وسیع کرد تا پلیس وی را دستگیر کند. حالا فرانسوی ها که اخیرا فاجعه پاریس را تجربه کردند از این ستاره خود که قبلا خیلی هم محبوب بود منتفر شده اند. بر اساس نظر سنجی نشریه اکیپ فرانسه 72 درصد از شرکت کنندگان مخالف حضور مجدد بنزما در تیم ملی فوتبال فرانسه هستند. بنزما با وجود رسوایی اخیر سعی کرد خونسردی خود را حفظ کند و به همه وانمود کند اتفاقی نیفتاده است. او در تمرینات رئال مادرید به میدان رفت و سعی کرد به همه ثابت کند در این ماجرا بی گناه است. البته تلاش او کاملا بی فایده بوده است چرا که در نظر سنجی اخیر نشریه اکیپ بخش اعظم شرکت کنندگان نمی خواهند این بازیکن خطاکار را دیگر در تیم ملی فوتبال فرانسه ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها