jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۵۷۱۹۷   ۲۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۸:۵۳

محمد زند وکیلی استاندار سمنان گفت: خبر برکناری‌ام از استانداری سمنان را تایید می‌کنم و پیش‌بینی من این است که جایگزین من در همین هفته مشخص شود.

استاندار سمنان:‌ برکنار شدم

به گزارش جام جم آنلاین، وکیلی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درخصوص احتمال برکناری وی از استانداری گفت: بنده خبر برکناری و رفتنم از استانداری سمنان را تایید می‌کنم.

وی افزود: تا امروز پشت میز منصب استانداری بوده‌ام اما قطعا روزهای آخر من در این سمت است.

استاندار سمنان در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی می‌کنید در جلسه فردای هیئت دولت جایگزین شما مشخص شود؟ گفت: پیش بینی می‌کنم همین هفته جایگزین ما در استانداری سمنان تعیین تکلف شود.

وکیلی در پاسخ به این سوال که فردا مشخص می‌شود؟ گفت: ممکن است.

وکیلی تصریح کرد: هدف ما خدمت است حال استانداری باشد یا جای دیگر. تغییر یک امر طبیعی است. یک روزی ما هستیم و روزی از ما جوان‌ترها باید پست را تحویل بگیرند.

استاندار سمنان درخصوص فرد تعیین شده برای استانداری جدید اظهار داشت: من خبری از جایگزین خود ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر