رهایی گروگان 32 ساله از دست گروگانگیران

اعضای باند آدم ربایی در مشهد دستگیر شدند

یکی از آدم ربایان دستگیر شد

گروگانگیری بخاطر اختلافات مالی

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان سرباز از آزادی یک گروگان در یک عملیات پلیسی خبر داد.
کد خبر: ۸۵۶۷۹۴
گروگانگیری بخاطر اختلافات مالی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ سیامک مرادی گفت:‌ در تاریخ 23 آبان ماه امسال در پی ربایش مرد جوانی توسط افراد ناشناس با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت بررسی موضوع به طور جدی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: پس از وقوع جرم بلافاصله گروهای تخصصی پلیس تشکیل شد و با اعزام به موقع به محورهای خروجی - ورودی بخش پیشین شهرستان سرباز، نیروها کنترل منطقه را به دست گرفتند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان سرباز ادامه داد: آدم ربایان با مشاهده تشدید فعالیت های انتظامی، فرد ربوده شده را آزاد و از محل متواری شدند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس در ادامه این عملیات با انجام اقدامات تخصصی محل اختفای یکی از آدم ربایان را شناسایی و در بازرسی از این محل، علاوه بر دستگیری یکی از متهمان، دو قبضه اسلحه کلاش، سه قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات را کشف کردند.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه دلیل این آدم ربایی اختلافات مالی بوده است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و اشراف اطلاعاتی، اجازه نخواهد داد اخلالگران در نظم عمومی و امنیت پایدار جامعه خللی وارد کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها