jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۸۵۰۹۳۵   ۰۷ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۷

سرعت زیاد تریلی حادثه ساز شد

برخورد ۲۰۰ خودرو در آزادراه قزوین - کرج

سرعت زیاد یک دستگاه تریلی در آزادراه قزوین - کرج موجب برخورد حدود ۲۰۰ دستگاه خودرو شد.

برخورد ۲۰۰ خودرو در آزادراه قزوین - کرج

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: این تریلی در ساعت 18 دیروز به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده، از مسیر خود در باند شمالی آزادراه منحرف و وارد باند جنوبی شد.

سرهنگ بهرام زینلی افزود: با ورود این تریلی به باند جنوبی در حوالی پادگان آموزشی شهید جوادنیا، حدود 200 دستگاه خودرو با هم برخورد کردند.

وی اضافه کرد: پس از این برخوردها که به علت رعایت نکردن فاصله طولی رخ داد، ترافیک سنگینی به طول تقریبی 40 کیلومتر در باند جنوبی آزادراه قزوین_ کرج ایجاد شد که تا ساعت 24 ادامه داشت.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان نیز گفت: در این حادثه 28 نفر مصدوم شدند.

پیمان نامدار افزود: دو نفر از مصدومان در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند و بقیه به بیمارستان های شهید رجایی و رازی قزوین و بیمارستان آبیک انتقال یافتند.

رئیس پلیس راه استان قزوین همچنین از مرگ یک عابر پیاده 81 ساله به دلیل برخورد با یک دستگاه خودرو سمند در محور قزوین - زنجان نیز خبر داد.

به گفته سرهنگ زینلی، در این حادثه که عصر دیروز به وقوع پیوست عابر پیاده به دلیل نقض ماده 4 قانون ایمنی راه ها مقصر بوده است.

وی به رانندگان توصیه کرد با توجه به بارندگی و لغزندگی سطح معابر، ضمن رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی را در حین رانندگی حفظ کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.