jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۳۹۶۸۸   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۵

واکنش احمدی‌نژاد به فاجعه منا

دولت سعودی پاسخگوی ضعف مدیریت حج باشد

رئیس‌جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی در ارتباط با فاجعه منا گفت: مسئولین دولت سعودی که مدعی خادمی حرمین شریفین هستند، به جای کشتار بی‌وقفه مردم بی‌دفاع و مسلمان یمن، به خصوص در ایام حج و ماه حرام، باید پاسخگوی ضعف مدیریت حج باشند.

دولت سعودی پاسخگوی ضعف مدیریت حج باشد

به گزارش فارس، محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان در پیامی فاجعه منا را تسلیت گفت و تاکید کرد: در این روزها، که حادثه غمبار منا به از دست رفتن جان شمار قابل توجهی از مومنان موحد در سرزمین امن الهی منجر شده و تعدادی از زائران ایرانی نیز در خیل جان‌باختگان این فاجعه قرار دارند، با چشمانی اشکبار این ضایعه دردناک را به پیشگاه امام عصر (عج)، ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری، همه مسلمانان و خانواده‌های داغدار تسلیت می‌گویم.

احمدی‌نژاد در این پیام آورده است: مسئولین دولت سعودی که مدعی خادمی حرمین شریفین هستند، به جای کشتار بی‌وقفه مردم بی‌دفاع و مسلمان یمن، به خصوص در ایام حج و ماه حرام، باید پاسخگوی ضعف مدیریت و احیانا دخالت برخی عوامل در ایجاد این فاجعه باشند و مسئولیت خود را در قبال حجاج، مصدومین و مفقودین و قربانیان این حادثه ایفا کنند.

احمدی‌نژاد در این پیام تصریح کرده است: از خداوند منان شادی روح تمامی درگذشتگان این واقعه، شفای عاجل مجروحین، پیدا شدن مفقودین و آرامش و اجر خانواده‌ها و بستگان آنان و امنیت و آرامش حجاج و بازگشت سالم آنان به موطن خود را مسئلت دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر